Виникли питання чи пропозиції? Телефонуй, не барись:) +38 (095) 0925166

molod.platforma@gmail.com

Пропозиції Молодіжного центру

Безкоштовний швидкий WI-FI!

Без доступу в інтернет в наш час ніяк! В молодіжному центрі ви можете зайти в мережу зі свого смартфона чи лептопа, або ж скористуватись стаціонарними комп'ютерами, які є у нас.

Велика велопарковка!

Вхід у Молодіжний центр оснащений велопарковкою. Якщо ви звикли їздити скрізь на велосипеді, можете бути спокійним за свого двоколісного друга, прикувавши його надворі біля центру.

Запашна кава для відвідувачів!

Частим гостям даруємо запашну каву та хороший настрій. Будемо раді, якщо ви принесете такий же провіант до нас. З миру по нитці - і у нас кав'ярня!

Зручне розміщення в центрі міста!

Розміщення в центрі міста. Це дає змогу легко  знайти місце проведення Вашого заходу усім бажаючим, навіть тим, хто майже не знає міста.

Хороше технічне забезпечення!

Технічне забезпечення. У вільному користуванні центру є кілька комп'ютерів, принтер, сканер, проектор та портативна колонка з мікрофоном, що часто є необхідним для вдалого проведення Вашого заходу.

Цілодобовий доступ до центру!

Цілодобовий доступ. Іноді потрібне місце для нічних посиденьок перед виїздами на таборування чи на тренінг, або, можливо, у вас виникне ідея провести нічне засідання організації з переглядом фільму чи грою в "мафію". Молодіжний центр надасть таку можливість за попередньою домовленістю.