Виникли питання чи пропозиції? Телефонуй, не барись:) +38 (095) 0925166

molod.platforma@gmail.com

Пропозиції Молодіжного центру!


«Молодіжний центр Волині» – твоє місце для кроку вперед!


Дослідники підтверджують той факт, що наше оточення впливає на становлення та розвиток особистості. Якщо людина перебуває у сприятливих умовах, то в більшості випадків, такі люди є проактивними, мають свої цілі та цінності. Якщо ж людина зростає у середовищі, з низькою культурою, а її спілкування обмежене, такі люди більше піддаються маніпуляціям і їм складніше працювати у колективі, проявляти себе та брати на себе відповідальність.


Молодіжний центр Волині це саме те місце, де поєднано сприятливі умови та можливості. Наш центр є своєрідним творчим простором де молодь може навчатися, де співпрацюють та реалізовують свої проекти активні люди, громадські організації міста та області, який працює у форматі коворкінгу чи хабу.
Що може отримати молода людина у Молодіжному центрі?


  1. Якщо ви шукаєте місце у Луцьку де провести своє дозвілля з користю та познайомитися з цікавими людьми – це є в Молодіжному центрі Волині. Відвідуючи наші заходи ви можете знайти нових друзів, колег, однодумці.

  2. Хочете практикувати англійську? Щотижня у центрі є заняття з англійської мови у англомовному клубі

  3. Цікавитеся настільними іграми? У нас є для вас клуб інтелектуальних та настільних ігор «Вулик» та мафія «Rocknroll mafia».

  4. Протягом року Молодіжний центр Волині проводить лідерські програми: тренінги, воркшопи, семінари, лекції (програма «Активні громадяни» від Британської ради в Україні, програма «Молодіжний працівник», програма «Explore/sion» та інші). Участь безкоштовна.


Які можливості відкриває Молодіжний центр Волині для громадських організацій та ініціативних груп?

  1. Потрібне місце для зборів, проведення воркшопів, зустрічей, навчання та роботи! У нас є безкоштовне приміщення для ваших заходів. Молодіжний центр Волині працює по графіку 24/7.

  2. МЦ – ресурсний центр. Для громадських організацій, активістів у нашому центрі є обладнання: 2 проектори, екран, аудіоколонка, стільці, столи. Якщо вам потрібна техніка для ваших заходів, вам потрібно просто заздалегідь забронювати.

  3. У молодіжному центрі також функціонує інформаційний відділ. Хочеш дізнатися як зареєструвати свою організацію, приходь до нас, наші фахівці допоможуть знайти інформацію або підкажуть, де можна цю інформацію отримати.


Якщо ти зацікавився, але досі не вириш, що у Луцьку дійсно є місце для молоді, де можна працювати, навчатися та відпочивати, тоді приходь до нас у гості, ми розкажемо більше.

X